top of page
Investiční 
společnost
21. století

Jsme hrdým členem skupiny

BEST BOHEMIA GROUP

 

Obchodní korporace, která od roku 2020 působí ve stavebnictví, na realitním trhu, v obchodní sféře, zajišťuje ostrahu a správu nemovitostí a v poslední době také zajišťuje prodej a distribuci ochranných a zdravotnických pomůcek. 

Profil společnosti

Best Bohemia Capital, a.s. 

Jsme mladá, dynamická investiční společnost zaměřená na výkon a kvalitu poskytovaných služeb. Poskytujeme služby v oblasti zajištění potřebného vstupního kapitálu pro Váš podnikatelský záměr, v oblasti kolektivního investování a v neposlední řadě v oblasti finančních služeb.

Součástí skupiny jsou

- Best Bohemia Invest, SE

- BBI-Security Services s.r.o.

Firma je založená na profesionálních zkušenostech našich vrcholových manažerů.
Jejich společné vize, přesvědčení a tah na branku jsou tím, co nás žene dopředu k těm nejlepším výkonům. 
Ing. Martin Pivoda

Manager

Martina baví obchodování, budování a podnikání ve všech formách. Proto se věnuji realizaci smysluplných nápadů, záměrů a projektů, v komerční i v neziskové sféře.
"Věřím, že ve spojení se správnými lidmi dokážeme získat správné informace, efektivně využít dostupné zdroje a dosáhnout úspěchu. Networking je moje přirozenost a v podstatě i životní styl.
Rád zpochybňuji Status Quo. Smíření se s tím, že jsou věci tak jak jsou, to je podle mě začátek konce."

Podstatné pracovní zkušenosti

 

2007 - 2015

Partners Financial Services a.s.

- Executive Manager, Project Manager, Ředitel alternative distribuce - vybudování sítě 50 franšízových poboček včetně zastupování společnosti ve správní radě České asociace franchisingu.

2015 - současnost

Business Navigator Czech s.r.o.

- Partners, Senior Consultant - poradenství v oblasti podnikání, franšízingu, designu služeb, distribuce, implementace CRM.

BBC_manager.png
1608312502668_edited_edited%20(2)_edited
Bc. Žaneta Motíková 

Člen správní rady

Odborník na právem místě se 100% důvěrou, profesionalitou a příkladným přístupem k řešení náročných úkolů, řízení firmy a odpovědnosti jí svěřené.

Ing. Eliška Netíková

Předseda správní rady

Hlavní leadr naší společnosti. Špičková managerka s profesionální a přirozenou vlastností vést, rozhodovat, řídit a orientovat se i v těch nejnáročnějších obchodních případech s intuitivní schopností najít vždy to pravé řešení.

20200904_102945orez.png
bottom of page